Nabízíme:

Čištění koberců, sedaček a čalounění

Čištění koberců, sedaček a čalounění Profesionální čištění koberců, sedacích souprav, čalounění provádíme extrakčním způsobem. Jedná se o tzv. mokré čištění, za použití kvalitních přístrojů švýcarské značkyCLEANFIX a šetrných chemikálií. Vyčištění Vašich koberců a sedaček je tedy velmi rychlé a kvalitní, s krátkou dobou schnutí v řádu několika hodin. Zaručujeme nízkou cenu čištění koberců a čalounění a rádi se Vám časově přizpůsobíme. Nabízíme možnost práce i ve večerních hodinách a o víkendech bez dalších příplatků. Můžete tak využít možnosti čištění sedaček Brno ačištění sedaček Olomouc prakticky neomezeně. Vaše sedací soupravy tak získají nový a moderní nádech Objednat

Výhody extrakčního čištění

 • Odstranění všech druhů nečistot

  Účinné čistící médium v kombinaci s extrakčním kartáčovým čištěním odstraňuje všechny druhy nečistot včetně mastných skvrn a hloubkové špíny.

 • Hygienický přínos

  Při extrakčním kartáčovém čištění jsou z čištěného místa odstraněny nejen nečistoty, ale i prach a roztoči. Pokud máte děti, domácího mazlíčka nebo je někdo z vás alergik, je vhodné nechat si koberce a čalounění vyčistit alespoň jedenkrát ročně.

 • Regenerace vlasu

  Čistící medium je vyvinuto tak, aby obnovilo vlastnosti, vzhled a kondici koberce a čalounění.

 • Šetrné čištění

  Čistící médium je vhodné pro všechny druhy materiálů koberců a čalounění. Svým složením se blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel.

 • Čistit se dá kdykoliv a kdekoliv

  Nezáleží na ročním období. Díky rychlému schnutí v řádu několika hodin se dá čištění koberců a čalounění provést v jakémkoli ročním období.

Postup čištění čalounění a koberce

 1. Na znečištěná místa naneseme čistící médiuma necháme jej působit.

 2. Extrakčním kartáčovým čištěním uvolníme hloubkové nečistoty.

 3. Nakonec dokonale vysajeme uvolněné nečistoty včetně čistícího média.

Naši zákazníci
Šachmat je poslední tah v boji proti roztočům, prachovým částicím a rozmanitým trvalým skvrnám.
Volejte: 777 049 159